Архівні товри

Інформація

Жимолость їстівна Бакчарський Велетень 1 саджанець Збільшити для перегляду

Жимолость їстівна Бакчарський Велетень 1 саджанець

Поставщик КвитоСвит

4201

Саджанець у віці 1,5 роки в контейнері Р15

Детальніше

Наразі товар відсутній

Поставщик КвитоСвит

59,85 грн.

Інформація

Дуже морозостійкий сорт - витримує морози до -47 ° С. Суцвіття стійкі до температури -10 ° С. Кущ висотою до 2-х метрів. Сорт середнього терміну дозрівання. Ягоди подовженої форми масою до 2 г темно-синього кольору з сизим нальотом і тонкою шкіркою. Смак ягід солодкий з невеликою кислинкою. Ніжна, щільна м'якоть. Кісточки в ягодах дрібні і вони практично повністю відсутні. Бакчарський велетень самобезплідний. Потрібна підсадка сортів запилювачів. На три кущі досить одного запилювача.

Важливо! Як правильно посадити отриманий саджанець.

Жимолость не вимоглива до грунтів, тому підійдуть родючі суглинки і піщані ґрунти. Місце для посадки повинно бути сонячним, захищеним від сильних вітрів.

Відстань між рослинами повинна бути як мінімум 1,5 м. Посадкова яма має мати розмір 50 × 50 см. На одну третину наповнюємо її перегноєм, далі додаємо 200 ... 300 грам комплексного добрива, досипаємо садової землі і все ретельно перемішуємо. Такої заправки вистачає рослині на 2-3 роки. Надалі потрібне внесення добрив. У весняний період вносять азотні добрива, а влітку і восени підгодовують фосфорно-калійними препаратами і додають мікроелементи.

Коріння саджанця, для його кращої приживлюваності, опускаємо в розчин коренеутворювача, встановлюємо його в лунку, ретельно розправляємо коріння і засипаємо землею до кореневої шийки. Ущільнюємо грунт навколо саджанця і в кілька прийомів поливаємо його (10 ... 15л води на один саджанець).

Протягом вегетативного сезону жимолость треба рясно поливати. Дуже хороший для цього спосіб дощування.

Reviews (0)