Архівні товри

Інформація

Актинідія коломікта Вітакола 1 саджанець Збільшити для перегляду

Актинідія коломікта Вітакола 1 саджанець

Поставщик КвитоСвит

4351

Рослина у віці 1 рік висотою 15-18см в контейнері

Детальніше

Наразі товар відсутній

Поставщик КвитоСвит

59,80 грн.

Інформація

Дивовижний чеський сорт, дуже плодоносний, як для цього виду, смачні плоди. Декоративне листя і квітки з ароматом лимона. Прикрасить кожну присадибну ділянку. Плодоносить на 3-ій рік після посадки. Жіночий сорт. Рослина сильноросла, виростає до 3˗4 м висоти. Щорічний приріст 1˗2 м.

Квітки невеликі діаметром 1,5˗2 см, білі, з легким ароматом лимона. Цвітіння в травні. Листя декоративні, зелені або зелено- біло-рожеві. Плями на листках з'являються на 2˗3 рік після посадки, більш інтенсивні на освітлених листках.

Плоди великі, довжиною 4˗4,5 см, довгасті, подовжені, іноді трохи плескаті, жовто зелені, їстівні, смачні, ароматні, часто в пучку по 2˗3 на довгих плодоніжках. Дозрівають в серпні і обпадають.

Для посадки необхідно вибрати тепле, сонячне, захищене від протягів місце. Віддає перевагу вологим, з хорошим дренажем, родючим грунтам. Витримує морози до ˗34 0C.

Рослину висаджують в посадкову яму розміри 40 x 40 x 40 см. На дно укладають 10-сантиметровий шар добрива або компосту. Глибина посадки на 1 ... 2 см нижче, ніж рослина росла раніше. Яму засипаємо родючим грунтом. Ліани потрібно висаджувати на відстані як мінімум 30 см від стін або інших рослин.

Обрізка робиться пізньої осені, взимку або влітку, після того, як здеревеніють пагони, інакше рослина буде "плакати".

Reviews (0)