Архівні товри

Інформація

Колоказія Esculenta 1 бульба Збільшити для перегляду

Колоказія Esculenta 1 бульба

Производитель "Jan Langedijk Flower Bulbs" Голландия

1625

Посадковий матеріал бульба першого розбору.

Колоказія - вельми незвичайна для наших широт трав'яниста рослина з великим листям на довгих черешках, що стирчать прямо із землі. Росте вона у вологих тропічних лісах, переважно в Азії, але зустрічається і на інших континентах. Колоказія вважається у нас великою екзотикою і вирощується як кімнатна рослина.

Стебла у колоказія немає, прямо із землі стирчить густа розетка листків на м'ясистих черешках. Розмір черешка і листка збільшується в міру дорослішання колоказії. У дорослої рослини черешок може досягати 1 метра, при товщині 1-2 см. Лист буває довжиною 80 см, а шириною - 70 см.

Квітки при вирощуванні в домашніх умовах утворюються рідко і не відрізняються привабливістю. Рослина викидає суцвіття у вигляді качана на невисокому, міцному квітконосі. Забарвлення суцвіття має пісочний або більш яскравий, жовтий колір. Після запилення утворюються невеликі червоні або помаранчеві ягідки. Усередині плоду знаходиться безліч дрібних насінин.

Догляд в домашніх умовах за колоказією простий. Досить підібрати для неї комфортне місце і періодично поливати. При вирощуванні в приміщенні вона не потребує періоду спокою і весь рік однаково прекрасна. Цій великій красуні необхідно виділити не менше 1 м² вільного світлого простору без потрапляння прямих сонячних променів. Поливають рослину часто. Для поливу використовують відстояну теплу воду. Наземну частину рослини рекомендується періодично обприскувати. Протягом усього вегетаційного періоду колоказію регулярно підгодовують двічі на місяць комплексними мінеральними добривами.

Великі колоказії можна виносити навесні в сад. Їх залишають в діжках або пересаджують у відкритий грунт, де вони прекрасно себе почувають до настання холодів. Коли температура на вулиці почне опускатися до + 12 ° C, рослина викопують знову. Можна повністю обрізати листя і зберігати тільки бульби, які навесні використовують для нових посадок.

Колоказію пересаджують нечасто, у міру розростання кореневища. Горщик відразу вибирають великий, діаметром і глибиною від 50 см. Для посадки використовують суміш з рівних частин дернової землі, перегною, торфу і піску.

Наразі товар відсутній

Производитель "Jan Langedijk Flower Bulbs" Голландия

127,00 грн.

Reviews (0)