Архівні товри

Інформація

Кардіокрінум гігантський 1 цибулина Збільшити для перегляду

Кардіокрінум гігантський 1 цибулина

Производитель "Jan Langedijk Flower Bulbs" Голландия

Посадковий матеріал цибулина першого розбору. 

Назва цієї рослини в перекладі з грецького означає «серцеподібна лілія», що пов'язано з формою її листя. Особливість квітки в тому, що відразу після цвітіння його цибулина гине, але навколо старої цибулини утворюються дітки, завдяки чому може здійснюватися вегетативне розмноження.

Рослина відноситься до сімейства Лілійні. Батьківщина - Далекий Схід.

Стебло довге, порожнисте, товсте. Листя широкі, серцеподібні. Кореневище потовщене, з м'ясистим корінням. Розмножується цибулинами і насінням.

Любить півтінь і помірно вологий грунт. Оптимальна температура для росту і розвитку вище 18 градусів.

Зимостійкість середня, потребує укриття від заморозків.

Тривалість цвітіння 2 місяці. Квітки ароматні, зеленувато-білі, воронкоподібні, пониклі, в діаметрі 10 см, зібрані в кисті по 20 - 30 штук. Квітка кардіокрінума нагадує збільшену в розмірах лілію, за що рослину часто називають «гігантська лілія». Цвітіння настає в серпні. Перед цвітінням розетка листя піднімається вгору, в цей період рослина нагадує пальму. Під час цвітіння гігантська лілія сильно виснажується. На формування квітконоса значних розмірів і висоти (більше двох метрів) цибулина витрачає всі поживні речовини, внаслідок чого після цвітіння відмирає. Залишається лише стебло з плодами - сухими циліндричними коробочками, всередині яких міститься безліч дрібних, світло-коричневих, плоских насінин. Гинучи, цибулина утворює в пазухах лусочок дочірні цибулини з парою листочків.

Гігантські лілії виглядають досить ефектно. Висаджують їх поодиноко або групами на газонах. І в тому і в іншому випадку незвичайна квітка стає чудовою прикрасою і родзинкою саду.

Наразі товар відсутній

Производитель "Jan Langedijk Flower Bulbs" Голландия

0,00 грн.

Reviews (0)