Поставщик КвитоСвит
4286
Саджанець із закритою кореневою системою
Наразі товар відсутній
Увага: Остання одиниця!
У наявності з:
Садова суниця, або земклуніка «Купчиха» відноситься до категорії другого покоління цієї ягідної культури і повністю позбавлена таких сортових недоліків, як низькі показники врожайності, дрібноплідність, надмірне утворення вусів.
Переваги:
наявність пряно-мускатного аромату і солодкої, з незначною гармонійної кислинкою м'якоті;
відмінні показники зимостійкості;
абсолютна невимогливість у догляді;
наявність комплексної несприйнятливості до багатьох захворювань;
стабільна і висока врожайність незалежно від погодних факторів;
при недотриманні термінів своєчасного збору ягоди не осипання і не гниють;
наявність щільної консистенції стиглої м'якоті робить урожай транспортабельним;
можливість універсального використання зібраного врожаю;
високі декоративні показники ягідних насаджень.
Полуниця під назвою «Купчиха» формує естетичні, подовжено-довгасті ягоди довжиною близько 6-7 см. Забарвлення стиглої ягоди дуже привабливе, рубіново-бордове, з фіолетовим «засмагою». Середня вага товарної ягоди 18-25г.
Кущі потужні, високі і статні, з дуже красивим широким листям. Цвітіння завжди рясне. Білі квітки розташовуються на міцних струнких квітконосах. Рослина має листя трійчастої форми яскраво-зеленого кольору. В середньому на один дорослий кущ припадає близько п'ятнадцяти квітконосів.
Для хорошого врожаю потрібно ретельно підготувати ділянку під посадку цієї ягідної культури. В процесі глибокого перекопування грунту необхідно внести органіку і основні мінеральні добрива, включаючи 5-6 кг перепрілого гною, приблизно 15-20 г аміачної селітри, 20-25 г суперфосфату і склянка деревної золи на один квадратний метр посадкової площі.
У грунтово-кліматичних умовах України полуницю «Купчиха» можна висаджувати в два строки: навесні, в травні і восени - у вересні-жовтні.
До незаперечних переваг даної земклуніки можна віднести практично 100% -не зав’язування ягід, а також відмінні показники зимостійкості та морозостійкості. Ягідні насадження практично не хворіють найбільш поширеними захворюваннями, що дозволяє знизити негативний хімічний вплив на урожай.