Архівні товари

Інформація

Земклуніка Купчиха 3 саджанці Збільшити для перегляду

Земклуніка Купчиха 3 саджанці

Поставщик КвитоСвит

4286

Саджанець із закритою кореневою системою

Детальніше

Наразі товар відсутній

Поставщик КвитоСвит

25,85 грн.

Інформація

Садова суниця, або земклуніка «Купчиха» відноситься до категорії другого покоління цієї ягідної культури і повністю позбавлена таких сортових недоліків, як низькі показники врожайності, дрібноплідність, надмірне утворення вусів.

Переваги:

наявність пряно-мускатного аромату і солодкої, з незначною гармонійної кислинкою м'якоті;

відмінні показники зимостійкості;

абсолютна невимогливість у догляді;

наявність комплексної несприйнятливості до багатьох захворювань;

стабільна і висока врожайність незалежно від погодних факторів;

при недотриманні термінів своєчасного збору ягоди не осипання і не гниють;

наявність щільної консистенції стиглої м'якоті робить урожай транспортабельним;

можливість універсального використання зібраного врожаю;

високі декоративні показники ягідних насаджень.

Полуниця під назвою «Купчиха» формує естетичні, подовжено-довгасті ягоди довжиною близько 6-7 см. Забарвлення стиглої ягоди дуже привабливе, рубіново-бордове, з фіолетовим «засмагою». Середня вага товарної ягоди 18-25г.

Кущі потужні, високі і статні, з дуже красивим широким листям. Цвітіння завжди рясне. Білі квітки розташовуються на міцних струнких квітконосах. Рослина має листя трійчастої форми яскраво-зеленого кольору. В середньому на один дорослий кущ припадає близько п'ятнадцяти квітконосів.

Для хорошого врожаю потрібно ретельно підготувати ділянку під посадку цієї ягідної культури. В процесі глибокого перекопування грунту необхідно внести органіку і основні мінеральні добрива, включаючи 5-6 кг перепрілого гною, приблизно 15-20 г аміачної селітри, 20-25 г суперфосфату і склянка деревної золи на один квадратний метр посадкової площі.

У грунтово-кліматичних умовах України полуницю «Купчиха» можна висаджувати в два строки: навесні, в травні і восени - у вересні-жовтні.

До незаперечних переваг даної земклуніки можна віднести практично 100% -не зав’язування ягід, а також відмінні показники зимостійкості та морозостійкості. Ягідні насадження практично не хворіють найбільш поширеними захворюваннями, що дозволяє знизити негативний хімічний вплив на урожай.

Reviews (0)