Архівні товари

Інформація

Жимолость їстівна Бореаліс 1 саджанець Збільшити для перегляду

Жимолость їстівна Бореаліс 1 саджанець

Поставщик КвитоСвит

4202

Саджанець у віці 1,5 роки в контейнері Р15

Детальніше

Наразі товар відсутній

Поставщик КвитоСвит

59,85 грн.

Інформація

Сорт канадської селекції для любителів. Кущ розлогий, але компактний, висотою близько 140 см, шириною 120 см. Середня маса плодів 1,6 г, форма овальна, смак чудовий, дуже солодкий. Плоди приховані під листям, міцно прикріплені до плодоніжки, через те не обсипаються. Середня врожайність з куща до 4,5 кг. Для збільшення врожаю бажано садити поруч кілька різних сортів (для забезпечення перехресного запилення).

Важливо! Як правильно посадити отриманий саджанець.

Жимолость не вимоглива до грунтів, тому підійдуть родючі суглинки і піщані ґрунти. Місце для посадки повинно бути сонячним, захищеним від сильних вітрів.

Відстань між рослинами повинна бути як мінімум 1,5 м. Посадкова яма має мати розмір 50 × 50 см. На одну третину наповнюємо її перегноєм, далі додаємо 200 ... 300 грам комплексного добрива, досипаємо садової землі і все ретельно перемішуємо. Такої заправки вистачає рослині на 2-3 роки. Надалі потрібне внесення добрив. У весняний період вносять азотні добрива, а влітку і восени підгодовують фосфорно-калійними препаратами і додають мікроелементи.

Коріння саджанця, для його кращої приживлюваності, опускаємо в розчин коренеутворювача, встановлюємо його в лунку, ретельно розправляємо коріння і засипаємо землею до кореневої шийки. Ущільнюємо грунт навколо саджанця і в кілька прийомів поливаємо його (10 ... 15л води на один саджанець).

Протягом вегетативного сезону жимолость треба рясно поливати. Дуже хороший для цього спосіб дощування.

Reviews (0)